Aktualności

Angielska prezenterka TV poleca maseczkę rozświetlającą BIO2YOU

BIO2YOU maseczka rozświetlająca z rokitnikiem i kwasem hialuronowym

Angielska prezenterka i dziennikarka TV i radia, Philippa Forrester, poleca organiczną maseczkę rozświetlającą z rokitnikiem i kwasem hialuronowym BIO2YOU!
Philippa jest maską zachwycona - przede wszystkim dletego, że jest ona całkowicie naturalna. Stosuje maskę raz w tygodniu i już od pierwszej aplikacji jej skóra wyglądała na nawilżoną i wypełnioną oraz odświeżoną, bez śladów zmęczenia - Philippa była tym bardzo pozytywnie zaskoczona i podekscytowana.
Philippa zawsze stosuje maskę BIO2YOU przed wieczornymi wyjściami, bo dzięki niej jej cera nabiera olśniewającego wyglądu.
W pełni podzielamy zachwyty nad maską BIO2YOU, ponieważ jest to superkosmetyk! Maska oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i martwych komórek naskórka dzięki glince kaolinowej i jednocześnie niezwykle skutecznie nawadnia, nawilża, odżywia i regeneruje skórę dzięki olejowi migdałowemu i sojowemu, olejowi z rokitnika oraz kwasowi hialuronowemu. Cera po zastosowaniu maski staje się wypełniona, rozświetlona, ślady zmęczenia znikają - a buzia wygląda niezwykle świeżo i promiennie!

Link do oryginalnego artykułu na temat maseczki BIO2YOU, pochodzącego od Dystrybutora BIO2YOU w Anglii: http://www.remedynaturalproducts.co.uk/49,news,tv_personality_philippa_forrester_recommends_bio2you_organic_seabuckthorn.html


Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja