Aktualności

BIO2YOU NA GWIAZDKĘ! Zestawy! Promocje! Prezenty!

BIO2YOU NA GWIAZDKĘ

 

 

 

 

 

 

BIO2YOU NA GWIAZDKĘ! Zapraszamy na promocję świąteczną BIO2YOU pod hasłem Zestawy! Promocje! Prezenty!

 

W ramach promocji oferujemy wiele możliwości skorzystania z bardzo atrakcyjnych ofert, zestawów i prezentów od BIO2YOU:

 

1. Zestawy kosmetyków BIO2YOU:

  • zestaw oczyszczający BIO2YOU - mleczko i tonik w eleganckim, minimalistycznym pudełku w super cenie - 99 PLN!
  • zestaw pielęgnacyjny BIO2YOU z prezentami - organiczny krem odżywczy z Rokitnikiem i Panthenolem + organiczny krem pod oczy BIO2YOU + mleczko i tonik BIO2YOU w prezencie!
  • zestaw przeciwzmarszczkowy BIO2YOU z prezentami - organiczne serum przeciwzmarszczkowe + organiczny krem przeciwzmarszczkowy z Rokitnikiem, Kwasem hialuronowym i Argireliną + mleczko i tonik BIO2YOU w prezencie!
  • zestaw regeneracyjny BIO2YOU z prezentami - organiczne serum Omega 3-6, Antydepresant skóry + organiczna maseczka nawilżająco-rozświetlająca z Rokitnikiem i Kwasem Hialuronowym + mleczko i tonik BIO2YOU w prezencie!
  • Zestaw BIO2YOU Baby  - zawiera wszystkie kosmetyki linii Baby dla niemowląt od 1 dnia życia do 3 lat w super cenie! W skład zestawu wchodzą: organiczny szampon & płynu do kąpieli z rokitnikiem, olejek, krem na odparzenia i krem ochronnego dla niemowląt na zimę i lato z rokitnikiem i filtrem UV. Doskonały na prezent lub jako zakup kompletnego zestawu do pielęgnacji skóry niemowlęcia w atrakcyjnej cenie!
  • Zestaw BIO2YOU Junior - zawiera wszystkie kosmetyki linii Junior dla dzieci od 3 do 12 lat w super cenie! W skład zestawu wchodzą: organiczny płyn do kąpieli i pod prysznic z rokitnikiem, szampon i tonik odżywczego do włosów oraz lekki kremu ochronny dla dzieci z rokitnikiem i filtrem UV. Doskonały na prezent lub jako zakup kompletnego zestawu do pielęgnacji dziecięcej skóry w atrakcyjnej cenie!

2. Promocje cenowe BIO2YOU - zapraszamy do zakupów wybranych kosmetyków BIO2YOU w specjalnych, Gwiazdkowych cenach: organiczne mleczko oczyszczające, tonik, scrub do twarzy, krem do rąk, jogurt do ciała oraz wszystkie kosmetyki linii Baby dla niemowląt i linii Junior dla dzieci!

3. Zakupy produktów z prezentami - zakupy wybranych kosmetyków pielęgnacyjnych BIO2YOU gratyfikujemy prezentami! W ramach BIO2YOU NA GWIAZDKĘ do: organicznego serum Omega, kremu odżywczego z Rokitnikiem i Panthenolem, kremu pod oczy, serum przeciwzmarszczkowego, kremu przeciwzmarszczkowego z Rokitnikiem, Kwasem hialuronowym i Argireliną, maski rozświetlającej z Rokitnikiem i Kwasem hialuronowym oraz organicznego samoopalacza można wybrać sobie w prezencie od nas mleczko lub tonik BIO2YOU!

 

Zapraszamy do skorzystania z promocji BIO2YOU NA GWIAZDKĘ w sklepach naszych Dystrybutorów oraz w naszym sklepie firmowym BIO2YOU i życzymy przyjemności na Gwiazdkę !

Zespół BIO2YOU


Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja