Aktualności

bio2you wprowadza organiczne kosmetyki dla dzieci

Z ogromną przyjemnością informujemy, że BIO2YOU, marka ekskluzywnych certyfikowanych kosmetyków organicznych z rokitnikiem,wprowadza do swojej oferty kosmetyki organiczne dla dzieci.

W sprzedaży pojawiły się dwie linie kosmetyków przeznaczone dla najmłodszych – BIO2YOU Baby i BIO2YOU Junior. Kosmetyki zawierają najdelikatniejsze, hypoalergiczne składniki naturalne i organiczne, specjalnie dobrane pod kątem swoich pielęgnacyjnych i leczniczych właściwości.

Linia BIO2YOU Baby to kosmetyki przeznaczone dla dzieci od 1 dnia życia do 3 lat. W skład tej linii wchodzą:

1.     Organiczny szampon & płyn do kąpieli dla niemowląt z rokitnikiem

2.     Organiczny olejek dla niemowląt z rokitnikiem

3.     Organiczny krem na odparzenia dla niemowląt z rokitnikiem

4.     Organiczny krem ochronny dla niemowląt na zimę i lato z rokitnikiem i filtrem UV

Linia BIO2YOU Junior to pielęgnacyjne kosmetyki organiczne dla dzieci starszych – od 3 do 12 lat. W skład linii BIO2YOU Junior wchodzą:

1.     Organiczny szampon dla dzieci z rokitnikiem

2.     Organiczny płyn do kąpieli i pod prysznic dla dzieci z rokitnikiem

3.     Organiczny tonik odżywczy do włosów dla dzieci z rokitnikiem

4.     Organiczny lekki krem ochronny dla dzieci z rokitnikiem i filtrem UV

Najważniejszym składnikiem formuł kosmetyków dla dzieci BIO2YOU jest, jak we wszystkich produktach tej marki, fenomenalny olej z rokitnika, który dzięki ponad 190 bioaktywnym składnikom doskonale i wielopłaszczyznowo pielęgnuje i regeneruje delikatną i wrażliwą skórę dziecka oraz chroni ją przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Oprócz oleju z rokitnika, kosmetyki BIO2YOU Baby i Junior zawierają zestawy cennych organicznych olejów i ekstraktów: m. in. olej ze słodkich migdałów, olej ryżowy, sezamowy i słonecznikowy, oliwę z oliwek, masło shea, panthenol (wit. B5), witaminy A i E oraz organiczne ekstrakty z owsa i aloesu, bisabolol (ekstrakt z rumianku) i alantoinę. Zastosowany w kremach ochronnych naturalny filtr mineralny UVoraz inne najwyższej jakości składniki wpomagają delikatną, skuteczną pielęgnację i ochronę zarówno noworodków i niemowląt, jak i starszych dzieci.

Obie linie nie zawiera alkoholu, konserwantów, barwników ani składników pochodzenia zwierzęcego.

Kosmetyki BIO2YOU Baby i Junior są już dostępne w sprzedaży w Polsce w sklepach dystrybuujących markę BIO2YOU oraz w sklepie firmowym BIO2YOU.


Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja