Pochodzenie

Na rokitnik po raz pierwszy natknęłam się kilka lat temu. Bliska mi osoba od dzieciństwa cierpiała na silną alergię. Nie mogła używać kosmetyków, nie mogła się opalać... Aż pewnego razu ktoś zasugerował, żeby spróbowała rokitnika. Rokitnik całkowicie odmienił jej życie! Zaczęła czuć się wspaniale, wypiękniała. Zainteresowałam się więc rokitnikiem i jakżeż byłam zaskoczona informacjami, jakie na jego temat znalazłam!

Okazało się, że rokitnik jest fenomenem i na świecie nie istnieje nic do niego podobnego! Zawiera on bowiem ponad 190 bioaktywnych składników, w tym wiele antyoksydantów, 18 aminokwasów, 14 witamin (A, cała grupa B, C, D, E, K, P), prowitaminy i 4 kwasy Omega (Omega 3 – zmniejsza stany zapalne, usuwa zmęczenie, wzmacnia serce; Omega 6 – zmniejsza ryzyko zachorowania na nowotwory złośliwe; Omega 7 – zmniejsza bóle stawów, egzemy i objawy łuszczycy; Omega 9 – obniża poziom cholesterolu). Witaminy zawarte w rokitniku występują w nieporównywalnie większym stężeniu niż w innych roślinach – np. witaminy A jest w rokitniku 3-krotnie więcej niż w marchwi, witaminy C – 10-krotnie więcej niż w pomarańczy, a witaminy E – 4-krotnie więcej niż w pestkach słonecznika! Taki zestaw wartościowych składników stanowi remedium na praktycznie każdą przypadłość, a rokitnik prawdziwie zasługuje na nazywanie go ELIKSIREM MŁODOŚCI, ponieważ odbudowuje komórki, regeneruje i zapobiega chorobom związanym z wiekiem; niesamowicie przywraca energię oraz zmniejsza ryzyko zachorowania na nowotwory złośliwe. Aż trudno pojąć, dlaczego tak mało go znamy!

Tak więc, we współpracy z plantatorami rokitnika na Łotwie oraz europejskimi naukowcami stworzyliśmy produkty, które smakują, pachną oraz zachowują wszystkie te niesamowite wartości rokitnika, jakie ludzie odkryli i stosowali już 4000 lat temu:

  • zrobiliśmy 100% sok z rokitnika, do którego dodaliśmy dla smaku trochę soku jabłkowego – sami byliśmy zaskoczeni jego wspaniałym smakiem!
  • jeśli wolisz bardziej skoncentrowany produkt, spróbuj 100% naturalnych kapsułek z rokitnikiem
  • rokitnik jest niezwykle cennym naturalnym antyoksydantem i bombą witaminową, a więc jest szczególnie cennym składnikiem w kosmetyce!

Mam nadzieję, że odkryjecie rokitnik z BIO2YOU – tak jak ja!

Rita Strazinska